اطلاعيه اخذ دروس و شرايط ميهماني در تابستان 97-96

اطلاعيه اخذ دروس و شرايط ميهماني در تابستان 97-96

پيرو بخشنامه برگزاري دوره تابستان 97-96 و مصوبات دبيرخانه هيات امنا استان اصفهان، بدينوسيله شرايط انتخاب واحد در اين واحد و استفاده از ميهماني به واحد هاي ديگر در تابستان 97-96 به شرح ذيل اعلام مي گردد:

1- دانشجويان دانشگاه لازم است از تاريخ 16 لغايت 21 تيرماه 1397 در سايت http://register.khuisf.ac.ir جهت انتخاب واحد نيمسال تابستان 7-96 اقدام نمايند.

2- دانشجويان لازم است قبل از زمان انتخاب واحد شهريه ثابت و بدهي قبلي خود را به صورت اينترنتي پرداخت نمايند. لذا توصيه مي شود با مراجعه به سامانه آموزشي و ثبت نام دانشگاه- بخش امور مالي- قسمت پرداخت الكترونيكي شهريه ثابت و بدهي قبلي  خود را پرداخت نموده تا در زمان انتخاب واحد تاخيري ايجاد نگردد.

3- رعايت پيشنيازي و همنيازي دروس برابر سرفصل رشته در انتخاب واحد الزامي است (حتي اگر نرم افزار از انتخاب درس جلوگيري نكند) ضمناً دانشجوياني كه رعايت پيشنياز و همنياز ننمايند پس از زمان انتخاب واحد دروس از طرف آموزش حذف شده و شهريه آن قابل برگشت نمي باشد.

4- دانشجويان كارشناسي (پيوسته و ناپيوسته) بجز رشته هاي پزشكي در تابستان 97 مي توانند حداكثر 8 واحد و دانشجويان كارشناسي ارشد دو درس جبراني مقطع پايه (كارشناسي) حداكثر تا سقف 6 واحد از دروسي كه ارائه مي شود را اخذ نمايند .همچنين دانشجوياني كه در تابستان97 فارغ التحصيل مي شوند و هيچ واحد درسي (حتي به صورت معرفي به استاد) جهت نيمسال آتي نداشته باشند مي توانند حداكثر 10 واحد درصورت ارائه دروس اخذ نمايند. ضمناً شهريه ثابت تابستان براي دانشجويان دروه هاي كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد تا 6 واحد درسي يك دوم شهريه ثابت به علاوه شهريه متغيير هر واحد درسي و بيش از 6 واحد درسي دو سوم شهريه ثابت به علاوه شهريه متغيير هر واحد درسي مي باشد. (دانشجويان رشته هاي علوم پزشكي مي توانند حداكثر 6 واحد از دروس عمومي را انتخاب نمايند).

5- دانشجويان كارشناسي( پيوسته و ناپيوسته) كه با اخذ حداكثر 10 واحد درتابستان فارغ التحصيل مي شوند اما دروس مورد نياز آنها در اين واحد ارائه نمي گردد مي توانند در يكي از واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي در سراسر كشور (فقط در يك واحد دانشگاهي) با موافقت گروه تخصصي و معاون آموزشي واحد دانشگاهي، به واحدهاي ديگر ميهمان شوند .آندسته از دانشجوياني كه با گذراندن دوره تابستان فارغ التحصيل مي گردند و دروس آنها در دو واحد دانشگاهي ارائه شده است بايستي درخواست خود را جهت طرح در كميسيون موارد خاص تا روز يكشنبه مورخ 97/04/10 به دانشگاه ارسال نمايند.

6- اخذ دروس در واحد مقصد منوط به ارايه معرفي نامه از واحد مبدا (به همراه ليست دروس) مي باشد و بدون معرفي نامه واحد مبدا اعتباري ندارد و قابل قبول نخواهد بود.

7- دانشجويان فقط مي توانند از دروس رشته خود انتخاب واحد نمايند (بجز دروس عمومي).

8- دانشجويان دروس انديشه ها و وصاياي حضرت امام (ره) و آشنايي با قرائت و روانخواني قرآن كريم را نيز مي توانند مازاد بر تعداد حداكثر واحد انتخاب نمايند.

9- دانشجويان ورودي 87 به بعد كه در جدول دروس رشته خود دروس اختياري دارند مي توانند بجاي يكي از دروس اختياري 2 واحدي درس آشنايي با مباني دفاع مقدس را انتخاب نمايند.

10- گذراندن درس آشنايي با فرهنگ و تمدن اسلام و ايران براي ورودي 91 به بعد در مقاطع كارشناسي (پيوسته و ناپيوسته) به عنوان يك درس عمومي معارف اسلامي الزامي است.

11- درس تنظيم خانواده وجمعيت از نيمسال اول 93-92 از ليست دروس عمومي حذف و منسوخ گرديده است و به جاي آن درس دانش خانواده و جمعيت به ارزش 2 واحد جايگزين آن شده است. لذا دانشجويان مقاطع كارداني، كارشناسي (پيوسته و ناپيوسته) و دكتري عمومي رشته هاي غير پزشكي و پزشكي كه تا كنون اين درس را نگذرانده اند ملزم به گذراندن درس دانش خانواده و جمعيت به تعداد 2 واحد مي باشند.

12- اخذ/ تمديد پايان نامه براي مقطع كارشناسي ارشد در دوره تابستان امكان پذير نمي باشد.

13- ارائه درس/دروس، ثبت نام ارزيابي جامع و اخذ/تمديد رساله در مقطع دكتري تخصصي در دوره تابستان امكان پذير نمي باشد.

14- دانشجويان ساير دانشگاه ها (اعم از دولتي و غير دولتي) با ارائه معرفي نامه از دانشگاه محل تحصيل مي توانند ثبت نام و انتخاب واحد نمايند.

 

انتخاب واحد تابستان 97-96

16 الي 21 تيرماه 1397

شروع كلاس ها

23 تيرماه 1397

پايان كلاس ها

1 شهريور ماه 1397

امتحانات

3 الي 7 شهريور ماه 1397 

 

 با توجه به امكان حذف آموزشي دروس در صورت عدم كسب حدنصاب لازم جهت برگزاري پس از انجام انتخاب واحد، نياز است دانشجويان محترم نسبت به كنترل انتخاب واحد خود در سامانه آموزشي و ثبت نام دانشگاه به صورت دوره اي تا پايان نيمسال جاري اقدام و در صورت حذف درس جهت تغيير گروه به اداره آموزش مراجعه نمايند.
۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير
اطلاعیه
واگذاري زمين چمن دانشگاه به مدت دو ماه
اطلاعيه اخذ دروس و شرايط ميهماني در تابستان 98-97
ثبت نام همياران طرح ملي كنترل فشار خون
اطلاعيه دريافت كارت ورود به جلسه امتحان
كارگاه ايمن سازي و تربيت جنسي كودكان و نوجوانان ويژه دانشجويان
ثبت نام علاقه مندي هاي فرهنگي همراه با امتيازات ويژه
قابل توجه متقاضيان استخدام هيأت علمي فراخوان جذب 971
زمان برگزاري آزمون جامع نيمسال دوم 98-97 مقطع دكتري تخصصي
انتخاب و معرفي دانشجوي نمونه دانشگاه آزاد اسلامي
اطلاعيه تخفيف شهريه
قابل توجه دانشجوياني كه به هر دليل انتخاب واحد يا حذف واضافه نكرده اند...
قابل توجه پذيرفته شدگان ورودي بهمن 97 در اين واحد دانشگاهي
ارايه خدمات رستوران فجر، بوفه و كافي شاپ علوم تربيتي با مديريت پيمانكاران جديد
جدول زمانبندي حذف و اضافه نيمسال دوم 98-97
قابل توجه دانشجوياني كه انتخاب واحد ننموده اند
ثبت نام اردوي دانشجويان منتخب فرهنگي به مشهد مقدس
قابل توجه پذيرفته شدگان دوره هاي قبل كه متقاضي ثبت نام بهمن97 مي باشند...
برگزاري دوره فشرده آمادگي آزمون EPT به صورت حضوري در دانشگاه
جدول زمانبندي انتخاب واحد نيمسال اول98-97
داير بودن مركز مشاوره پژوهشي در مرداد ماه (انجام اناليزهاي آماري، اصالت سنجي پايان نامه ها، ترجمه و...)
دانشکده حقوق و علوم انسانی
Powered by DorsaPortal