برگزاري دوره ي جامع آموزش هاي تخصصي نشريات دانشجويي در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان
به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، دوره ي جامع آموزش هاي تخصصي نشريات دانشجويي براي نخستين بار در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان به صورت استاني و با مشاركت واحدها و مراكز آموزشي استان طي روزهاي 11 و 18 آذرماه سال 1398 از ساعت 8 صبح لغايت 17:30 در محل مجموعه سالن هاي اميركبير دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار خواهد شد. اين دوره ي آموزشي عبارت از 4پودمان تخصصي است كه طي 4ترم برگزار خواهد شد و منظور از پودمان، يك دوره ي آموزشي فشرده با اهداف مشخص و مدون مي باشد.
بنابراين گزارش، سرفصل هاي آموزشي پودمان نخست به گونه اي برنامه ريزي شده است كه در هر يك از دو روز دوره، تعداد 6 كلاس يك ساعته(60دقيقه اي) و يك پنل پرسش و پاسخ جمعي در انتهاي روز برگزار خواهد شد.
ثبت نام در هر يك از پودمان هاي دوره ي جامع و استاني «آموزش هاي تخصصي نشريات دانشجويي» دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان، صرفا به صورت اينترنتي و از طريق مراجعه به آدرس honar.khuisf.ac.ir صورت خواهد گرفت. دانشجويان واحدهاي خارج از اصفهان مي توانند با هماهنگي قبلي از طريق شماره ي تلفن 35002528- 031 وجوه خود را در روز نخست دوره و پيش از آغاز كلاس ها به مسئولان پذيرش دوره تحويل نمايند.
سرفصل هاي تخصصي آموزشي در اين پودمان ها از عمومي به تخصصي و از مقدماتي به پيشرفته تنظيم شده است؛ به صورتي كه پودمان نخست عبارت از سرفصل هاي كلي و مقدماتي رسانه اي است و سرفصل هاي آموزشي پودمان هاي بعدي به شاخه هاي تخصصي رسانه اي و به صورت مجزا تفكيك خواهد شد؛ اما شرط ورود به پودمان هاي بعدي، گذراندن پودمان قبلي مي باشد.
ثبت نام و شركت در پودمان نخست براي كليه ي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان، اعم از فعالان نشريات دانشجويي دانشگاه ها و يا دانشجويان متقاضي بدون سوابق فعاليت در نشريات، در هر مقطع و رشته ي تحصيلي آزاد بوده و دانشجويان، مشروط بر پذيرش قواعد و آيين نامه هاي دوره و مقررات عمومي دانشگاه، مي توانند در اين پودمان شركت نموده و پس از گذراندن كلاس هاي آموزشي مربوطه از گواهينامه ي پايان دوره ي معتبر اين پودمان برخوردار شوند.
در ابتداي هر يك از دو روز آموزشي پودمان نخست، آيين افتتاحيه اي شامل سخنراني مسئولان محترم دانشگاه و حوزه ي فرهنگي و همچنين تبيين مقررات دوره و برنامه هاي كارگاهي همان روز توسط دبير اجرايي دوره برگزار خواهد شد.
به منظور اجراي رويكرد پودمان نخست كه «توانمندسازي تخصصي و كاربردي» فعالان نشريات دانشجويي مي باشد، سرفصل هاي آموزشي و همچنين اساتيد دعوت شده به دوره، به گونه اي طرح ريزي شده است كه هم مباحث نظري و هم مباحث كاربردي در حوزه ي نشريات دانشجويي را تحت آموزش قرار دهند. بنابراين علاوه بر اساتيد حوزه ي علوم ارتباطات، فرهنگ و رسانه، تعدادي از سرپرستان خبرگزاري ها يا روزنامه هاي ملي يا محلي و فعالان و اصحاب فرهنگ و رسانه و داوران جشنواره ي ملي نشريات دانشجويي وزارتين علوم و بهداشت دعوت به عمل آمده كه اين مسئله از نقاط قوت اين دوره ي آموزشي به شمار مي آيد.
گواهينامه هاي پايان دوره توسط دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و فرهنگ سراي رسانه ي اصفهان(وابسته به سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري اصفهان) صادر خواهد شد. همچنين گفتني است كه در پودمان نخست، هيچ آزمون پايان دوره اي برگزار نخواهد شد.
به كليه ي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) كه موفق به گذراندن و دريافت گواهينامه ي اين پودمان آموزشي شوند، تسهيلاتي نيز اعطا خواهد شد كه شرح آن طي اطلاعيه اي از طريق سايت اينترنتي ثبت نام به اطلاع ثبت نام كنندگان در اين دوره خواهد رسيد.
 
۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
اطلاعیه
دوره آموزشي كاربردي HSE اجرايي بر اساس الزامات OSHA
جدول زمانبندي انتخاب واحد نيمسال دوم 99 -98
ثبت نام كارگاه آموزشي سخنراني حرفه اي
مسابقه شفاهي قرآن وعترت ويژه اساتيد،دانشجويان وكاركنان
بزرگترين مسابقه كدنويسي آنلاين كشور (چكاوا)
برگزاري دوره هاي HSE
آغاز ثبت نام بيست وسومين مراسم ازدواج دانشجويي (در دو سطح دانشجو و استاد)
برگزاري دوره ي جامع آموزش هاي تخصصي نشريات دانشجويي در دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان
زمان برگزاري آزمون جامع نيمسال اول 99-98 مقطع دكتري تخصصي
بيست وپنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن وعترت(ع) ويژه استادان ودانشجويان
نخستين كنگره و نمايشگاه بين المللي آينده پژوهي و چشم اندازسازي شهري ايران
بزرگداشت هفته پدافند غيرعامل
اولين فراخوان همايش طرح پويش
برنامه سرويس هاي اياب و ذهاب دانشجويي
برگزاري سومين دوره ليگ اينترنت اشياء در مناطق مختلف كشور
راهنماي ثبت نام ورودي هاي جديد و راهنماي ثبت نام در رشته هاي بدون آزمون
همايش ملي ارتقاء سلامت فرد ، خانواده و جامعه
قابل توجه پذيرفته شدگان ارشد علوم پزشكي و دستياري دندانپزشكي
قابل توجه پذيرفته شدگان گروه علوم پزشكي كه به صورت ذخيره در اين واحد دانشگاهي پذيرفته شده اند...
جدول زمانبندي حذف و اضافه نيمسال اول 99-98
دانشکده حقوق و علوم انسانی
Powered by DorsaPortal