"
اطلاعيه برگزاري كلاسهاي جبراني حضوري مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد
به اطلاع مي رساند كلاسهاي رفع اشكال حضوري مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد با رعايت موارد زير و طبق جدول ذيل برگزار مي گردد:
1. زمان برگزاري كلاسها بر اساس ستون توضيحات مي باشد و در مواردي كه توضيحات وجود نداشته باشد طبق برنامه زمانبندي هفتگي اجرا مي شود.
2. كليه كلاس هاي جدول ذيل در ساختمان دانشكده مديريت و كشاورزي برگزارمي گردد.
3. ارائه گواهي سلامت از سايت salamat.gov.ir و همراه داشتن ماسك و مايع ضدعفوني كننده در زمان ورود به دانشگاه الزاميست.
4. كليه كلاس ها بر اساس شيوه نامه ستاد ملي كرونا با رعايت موازين بهداشتي و فاصله گذاري اجتماعي برگزار مي گردد.
 توجه! كلاسهاي كليه مقاطع رشته هاي علوم تربيتي و روانشناسي، حسابداري و حقوق و فني مهندسي و معماري در دانشكده كشاورزي و ساير رشته ها در دانشكده مديريت تشكيل مي گردد.
 
 
رشته گروه آموزشي نام درس تعداد واحد نام استاد تعداد جلسات مورد نياز جهت كلاس جبراني حضوري توضيحات
نظري عملي
عمران عمران استاتيك (160073) 3 0 محمد نجار 2 3/12 ساعت 11-8 و 3/19 ساعت 11-8
عمران عمران استاتيك (160074) 3 0 محمد نجار 2 3/12 ساعت 15-11 و 3/19 ساعت 15-11
عمران عمران تحليل سازه ها 2 (160098) 3 0 محمد نجار 2 3/13 ساعت 15-11 و 3/20 ساعت 15-11
كامپيوتر كامپيوتر سيگنال و سيستم (154074) 3 0 فايزه چيني 1  
كامپيوتر كامپيوتر برنامه سازي پيشرفته (154083) 3 0 مهدي زعفري 2  
كامپيوتر كامپيوتر محيط هاي چندرسانه اي(553048 و 553047) 2 1 مجيد هاروني 1 3/13 ساعت 12-8
حسابداري حسابداري اقتصاد سنجي 2   سعيد دايي كريم زاده 2  
گياه پزشكي كشاورزي مباني بيماري‌شناسي گياهي 2   ريحانه سليماني نجف‌آبادي 2 3/12 ساعت 12-10 و 3/19 ساعت 12-10
گياه پزشكي كشاورزي ويروس‌شناسي گياهي 1   ريحانه سليماني نجف‌آبادي 1 12 /3 ساعت 12-10
گياه پزشكي كشاورزي بيماري‌هاي گياهان جنگلي 1 1 ريحانه سليماني نجف‌آبادي 1 3/13 ساعت 12-10
گياه پزشكي كشاورزي بيماري‌هاي گياهان گلخانه‌اي و مديريت آنها 2 1 ريحانه سليماني نجف‌آبادي 1 3/18 ساعت 12-10
باغباني كشاورزي مورفولوژي و سيستماتيك گياهي 2 1 كتايون پورسخي 2  
باغباني كشاورزي مورفولوژي و سيستماتيك گياهي 2 1 كتايون پورسخي 2  
باغباني كشاورزي گياهشناسي ميداني 1 1 كتايون پورسخي 2  
باغباني كشاورزي شناسايي و معرفي گياهان دارويي بومي ايران 2 0 كتايون پورسخي 2  
صنايع غذايي كشاورزي ميكروبيولوژي عمومي 2 1 نفيسه بخشي 1 3/11 ساعت 15-13
صنايع غذايي كشاورزي ميكروبيولوژي مواد غذايي1 2 1 نفيسه بخشي 1 3/11 ساعت 17-15
مديريت فرهنگي مديريت مباني هنر 0 3 ايرج ايران خواه نميني 3  
مديريت اجرايي مديريت  استراتژي بازاريابي 0 3 محمود رفيعي 2  
مديريت صنعتي مديريت مديريت رفتار سازماني 0 3 محمود رفيعي 1  
دولتي مديريت روش تحقيق 0 2 حميد رضا بهرامي 1  
ارشد كسب و كار مديريت سازمان ومديريت 0 2 حسين جولايي 3  
ارشد كسب و كار مديريت مديريت استراتژيك 0 2 ايرج سلطاني 3  
اموربانكي مديريت نظريه هاي سازمان 0 2 خانم دكتر پورميري 1  
اموربانكي مديريت مديريت رفتار سازماني 0 2 خانم دكتر پورميري 1  
اموربانكي مديريت مديريت رفتار سازماني 0 2 خانم دكتر پورميري 1  
مديريت اجرايي مديريت مباني سازمان و مديريت 0   شناسه 106007  1  
آموزش ابتدايي علوم تربيتي روش تدريس رياضيات 1 1 سيمين نقش 1  20/3   ساعت 15 تا 17
علوم تربيتي علوم تربيتي آموزش رياضي دوره ابتدايي 1 1 سيمين نقش 1  21/3  ساعت 16 تا 18
آموزش ابتدايي علوم تربيتي روش تدريس تعليمات ديني1   1 فرشته عمراني 1  22/3 ساعت 8 تا 10
آموزش ابتدايي علوم تربيتي آموزش مطالعات اجتماعي دوره ابتدايي 1 1 فرشته عمراني 1  22/3 ساعت 15 تا 17
آموزش ابتدايي علوم تربيتي طراحي و مطالعه مسايل يادگيري 1 2 فرشته عمراني 2  22/3 ساعت 13 تا 15
آموزش ابتدايي علوم تربيتي تحليل محتواي كتاب درسي دوره ابتدايي2 1 1 فرشته عمراني 2  22/ 3 ساعت 13 تا 16
علوم تربيتي علوم تربيتي مقدمات روش تحقيق كمي و كيفي2 2 1 فرشته عمراني 2  13/3 ساعت 8 تا 10
علوم تربيتي علوم تربيتي مباني و اصول مديريت آموزشي   2 كاظمي 1  22/3 ساعت 17 تا 19
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار استنباطي100018   2 كاظمي 1  17/3 ساعت 13 تا 15
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار استنباطي100017   2 كاظمي 1  17/ 3 ساعت 15 تا 17
    متون تخصصي زبان  2  2  كاظمي    21/3 15 تا 17
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار استنباطي100021   2 منصوره قضاوي 1  12/3 ساعت 15 تا 17
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار استنباطي104313   2 منصوره قضاوي    10 و 17 خرداد ساعت 15 تا 17
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار توصيفي 100128 2  2 منصوره قضاوي    12/3 ساعت 17 تا 19
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار توصيفي 104362  2  2 منصوره قضاوي    22/3  ساعت 15 تا 17
 علوم تربيتي  علوم تربيتي آمار توصيفي104363 2  2  منصوره قضاوي    22/3 ساعت 17 تا 19
آموزش ابتدايي علوم تربيتي آموزش علوم تجربي دوره ي ابتدايي600018 1 1 مريم ضيايي 1  22/3 ساعت 17 تا 19
آموزش ابتدايي علوم تربيتي تحليل محتوا كتب درسي (1)600032 1 1 مريم ضيايي 1  22/3 ساعت 8 تا 10
صنايع غذايي  كشاورزي بيولوژي سلولي 3 0 اكبر پيرستاني 2  
حقوق خصوصي حقوق روش تحقيق 2 0 محمدشريف شاهي 1  
حقوق حقوق حقوق كار 2   محمدشريف شاهي 1  
حقوق حقوق حقوق كار 2   محمدشريف شاهي 1  
حقوق حقوق حقوق كار 2   محمدشريف شاهي 1  
حقوق حقوق حقوق كار 2   محمدشريف شاهي 1  
مديريت مالي حسابداري اصول حسابداري1 3   ابراهيم مسكين 1  
مديريت اجرايي مديريت دولتي مباني سازمان و مديريت 3 0 ناصر چاووشي 1  
روانشناسي علوم تربيتي روان سنجي (104205) 2 1 مريم فولادوند 2  18 خرداد ساعت 8 تا 12
روانشناسي علوم تربيتي روان سنجي (104204) 2 1 مريم فولادوند 2  18 خرداد ساعت 13 تا 17
روانشناسي علوم تربيتي روان سنجي (104209) 2 1 مريم فولادوند 2  19 خرداد ساعت 10 تا 15
روانشناسي علوم تربيتي روش تحقيق( 104153) 2 1 مريم فولادوند 2  19 خرداد ساعت 15 تا 19
روانشناسي علوم تربيتي آمار استنباطي(104258) 2 1 طاهره بابازاده 3  17 خرداد ساعت 10 تا 12
 روانشناسي  علوم تربيتي آمار استنباطي(104258)  2  1 طاهره بابازاده    24 خرداد ساعت 8 تا 12
روانشناسي علوم تربيتي آزمون هاي رواني 1(104042) 1 1 مسلم آزاد 2  18 و 25 خرداد ساعت 10 الي 12
روانشناسي علوم تربيتي آزمون هاي رواني 1(104041) 1 1 مسلم ازاد 2  18 و 25 خرداد ساعت 13 تا 15 نيازمند كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي روانشناسي تجربي (104181) 1 2 مژگان كاشاني 1 3/20 ساعت 8-12 نيازمند آزمايشگاه روانشناسي
روانشناسي علوم تربيتي روانشناسي تجربي(104182) 1 2 مژگان كاشاني 1 3/20 ساعت 17-13 نيازمند آزمايشگاه روانشناسي
روانشناسي علوم تربيتي روانشناسي تجربي(104285) 1 2 مژگان كاشاني 1 3/20 ساعت 12-8
روانشناسي علوم تربيتي آزمون هاي روانشناختي (104044) 1 1 شراره ضرابي 1 3/18 ساعت 10-8
روانشناسي علوم تربيتي آزمون هاي روانشناختي (104043) 1 1 شراره ضرابي 1 3/18 ساعت 12-10
روانشناسي علوم تربيتي فناوري اطلاعات در روانشناسي(104360) 2   فهيمه سادات محمودي 3  17 خرداد ساعت 17-13 نيازمند كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي فناوري اطلاعات در روانشناسي(104070) 2   فهيمه سادات محمودي 3  20 خرداد ساعت 12-8 نيازمند كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي فناوري اطلاعات در روانشناسي(104071) 2   فهيمه سادات محمودي 3  20 خرداد ساعت 15-10نيازمند كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي فناوري اطلاعات در روانشناسي(104074) 2   فهيمه سادات محمودي 3   21 خرداد ساعت 12-8 نيازمند كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي فناوري اطلاعات در روانشناسي(104075) 2   فهيمه سادات محمودي 3 21 خرداد ساعت 15-10 نيازمند كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي روش تحقيق (104151) 2 1 محمدرضا مصاحبي 3 3/19   ساعت 12-10
روانشناسي علوم تربيتي روانشناسي صنعتي سازماني(104216) 2   امين عسگري 2 3/17 ساعت 15- 13
روانشناسي علوم تربيتي روانشناسي صنعتي سازماني(104217) 2   امين عسگري 2 3/17 ساعت 17 -15
روانشناسي علوم تربيتي روانشناسي صنعتي سازماني(104218) 2   امين عسگري 2 3/17 ساعت 19-17
مديريت امور فرهنگي علوم تربيتي روانشناسي اجتماعي(878012) 2   علي مهداد 2 3/21 ساعت 12-8
روانشناسي علوم تربيتي آمار استباطي(104256) 2 1 آرزو خالقيان  2 18 و 25 خرداد ساعت 15-13
روانشناسي علوم تربيتي آمار استباطي(104254) 2 1 آرزو خالقيان  2 18 و 25 خرداد ساعت 15-13
روانشناسي علوم تربيتي نظريه مشاوره (104036) 2 1 سيماعندليب 3 3/18 ساعت 12 -8 
روانشناسي علوم تربيتي نظريه هاي مشاوره(104037) 2 1 سيماعندليب 3 3/18 ساعت 16 -12
روانشناسي علوم تربيتي فن آوري اطلاعات(104777) 1 1 محمد رضا غفوري 2 3/20 ساعت 17-15
روانشناسي علوم تربيتي فن آوري اطلاعات(104076) 1 1 محمد رضا غفوري 2 3/21 ساعت 16-14 نياز به كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي فن آوري اطلاعات(104072) 1 1 محمد رضا غفوري 2 3/21 ساعت 18-16نياز به كارگاه كامپيوتر
روانشناسي علوم تربيتي آزمون2(104332) 1 1 محبوبه صادقي 1 3/19 ساعت 12-10
روانشناسي علوم تربيتي آزمون2(104003) 1 1 محبوبه صادقي 1 3/19 ساعت 15-13
روانشناسي علوم تربيتي آزمون2(104004) 1 1 محبوبه صادقي 1 3/21 ساعت 17-15
رياضي رياضي رياضي عمومي 2(160017) 3   زينب كمالي 3  
رياضي رياضي رياضي عمومي 2(160018) 3   زينب كمالي 3  
رياضي رياضي معادلات ديفرانسيل(160031) 3   زينب كمالي 3  
رياضي رياضي رياضي مهندسي(154099) 3   زينب كمالي 3  
رياضي رياضي رياضي مهندسي(154100) 3   زينب كمالي 3  
معماري معماري روستا 2 1 2 محبوبه محجوبي 3  
معماري معماري شناخت و طراحي معماري روستا 1 1 محبوبه محجوبي 2  
معماري معماري تحليل فضاهاي شهري  2 0 فرزين صالحي 2 ترجيحا 2 جلسه در يك نيمروز برگزار شود 
معماري معماري سازه هاي فلزي 2 0 ارشك سبزي پور 3  10، 11،12 خرداد ساعت 8 تا 10  
كد مشخصه : 161143
معماري معماري سازه هاي فلزي 2 0 ارشك سبزي پور 3 10، 11،12 خرداد ساعت 10 تا 12 
كد مشخصه : 161144
معماري معماري ايستايي 2 0 ارشك سبزي پور 3 10، 11،12 خرداد ساعت 13 تا 15  
كد مشخصه : 161096
معماري معماري ايستايي 2 0 ارشك سبزي پور 3 10، 11،12 خرداد ساعت 15 تا 17 
كد مشخصه : 161097
معماري معماري مقاومت مصالح و سازه هاي فلزي 3 0 ارشك سبزي پور 3 13،17،18 خرداد 8 تا 11 
كد مشخصه : 161102
معماري معماري مقاومت مصالح و سازه هاي فلزي 3 0 ارشك سبزي پور 3 13،17،18  خرداد 13 تا 14
كد مشخصه : 161103
معماري معماري سازه هاي بتني 2   محمد كازروني 1   
معماري معماري سازه هاي فلزي 2   محمد كازروني 1   
معماري معماري زبان تخصصي 2   محمد كازروني 1  
معماري شهرسازي طراحي معماري 4 1 فاطمه سادات مجيدي 5  
معماري معماري بيان معماري 1 1 1 الناز عزيزي 3  
معماري معماري مقدمات طراحي 1 0 5 ندا زماني 3  
معماري معماري عناصر جزئيات 2 1 1 ندا زماني 2  
معماري معماري روش هاي طراحي و توليد صنعتي 2 0 آرمين بهشتي 3 ساعت 11/5 تا ساعت 13 يكشنبه براي هر دو گروه مشترك
معماري معماري طراحي معماري 5 1 3 مريم جهانگيري 2  
معماري معماري آشنايي با مرمت ابنيه 2 1 پريسا خيام نكويي 2  
معماري معماري بيان معماري 1 1 1 پريسا خيام نكويي 3  
معماري معماري سازه هاي بتني 2   عليرضا انگبيني 1  
معماري معماري سازه هاي فلزي 2   عليرضا انگبيني 1  
معماري معماري طراحي معماري 5 1 4 فرزانه ناقلي 5  
 فرانسه   ادبيات قرن بيست  4   شادي خاتمي    3/17 شنبه
روانشناسي    104183روانشناسي تجربي 1 2 امين برازنده  2  25 خرداد 8 تا 10
روانشناسي    روانشناسي تجربي 104184  1  2 امين برازنده 2  25 خرداد 10 تا 12
روانشناسي   روانسنجي 104206  2 1 شكيب جوهري 3  19 خرداد 10 تا 12
 روانشناسي   روانسنجي 104207 2  1  شكيب جوهري  3  19 خرداد 13 تا 15
روانشناسي   روانسنجي 104208  2 1  شكيب جوهري  3  19 خرداد 8 تا 10
روانشناسي   روش تحقيق 104150  2  1   شكيب جوهري  3  18 خرداد 15 تا 17
شهرسازي  شهرسازي  هندسه احجام و پرسپكتور   2  2 مرضيه ضيايي احمدآبادي   گروه 158124
زبان انگليسي   زبان عمومي     باران ناظمي   3/17 ساعت 15-13
زبان انگليسي   زبان عمومي     باران ناظمي   3/17 ساعت 17-15
زبان انگليسي   زبان پيش دانشگاهي     باران ناظمي   3/18 ساعت 15-13
زبان انگليسي   خواندن متون مطبوعاتي     باران ناظمي   3/18 ساعت 17-15
زبان انگليسي   زبان عمومي و زبان پيش دانشگاهي     نفيسه ارفع الرافعي   22 خرداد
زبان انگليسي   زبان عمومي و زبان پيش دانشگاهي     فاطمه فرهمندي   22 خرداد
زبان انگليسي   زبان عمومي     نصر   3/22 ساعت 10-8
زبان انگليسي   زبان عمومي     نصر   3/22 ساعت15-13
زبان انگليسي   زبان پيش دانشگاهي     نصر   3/22 ساعت 17-15
زبان انگليسي   زبان پيش دانشگاهي     فاطمه عابديني   17 خرداد
زبان انگليسي    زبان پيش دانشگاهي     فاطمه عابديني   13/03/99 ساعت 13 تا 15
زبان انگليسي   ترجمه شفاهي 3     مرجان لطفي   3/1 ساعت 15-13
زبان انگليسي   بررسي آثار اسلامي واژه شناسي     مرجان لطفي   3/1 ساعت 12-8
زبان انگليسي   واژه شناسي     ميرسعيدي   3/20 ساعت 10-8
زبان انگليسي   بررسي مقابله اي     ميرسعيدي   3/20 ساعت 12-10
زبان انگليسي   زبان شناسي كاربردي     ميرسعيدي   3/20 ساعت 15-13
زبان انگليسي   مباني زبان شناسي     ميرسعيدي   3/20 ساعت 17-15
زبان انگليسي   اصول و راهكار ترجمه     ميرسعيدي   3/21 ساعت 12-10
زبان انگليسي   ساخت زبان فارسي     ميرسعيدي   3/21 ساعت 15-13
زبان انگليسي   ساخت زبان فارسي     ميرسعيدي   3/21 ساعت 17-15
زبان انگليسي درامدي برادبيات
  فاطمه شاهپوري
1
 21 خرداد ساعت 8 تا 10
 حقوق   حقوق ماليه عمومي 120109  2   اصغر عالميان  1  
 حقوق   حقوق ماليه عمومي 120110 2   اصغر عالميان  1  
  حقوق   حقوق ماليه عمومي 120111  2   اصغر عالميان 1  
 حقوق   حقوق اساسي(2)120114  2   اصغر عالميان  2  
 حقوق   حقوق اساسي(2)120115  2   اصغر عالميان 2  
 حقوق   حقوق اساسي(1) 120119  2   اصغر عالميان 1  
 حقوق   حقوق بين الملل خصوصي 120179  2   ليلا رييسي    3/10 ساعت 12-8
 حسابداري  حسابداري اقتصاد كلان     مهرداد دادخواه  1  
حسابداري  حسابداري اصول حسابداري 1      محمد عليمرادي 3  
 عمران  عمران طراحي ساخت و نگهداري سيستمهاي عمراني 3   فهيمه خرم روز    20 خرداد ساعت 10 تا 13
 عمران كامپيوتر مباني كامپيوتر و برنامه نويسي 3   فرزانه كاوياني    11 و 12 خرداد ساعت 9 تا 12
حسابداري حسابداري مديريت رفتار سازماني 3   محمد مهدي افشار  2    3/10   شنبه 16-19
حسابداري حسابداري روانشناسي سازماني  2   محمد مهدي افشار  1 يكشنبه 15 -17  3/11
حسابداري حسابداري روانشناسي سازماني  2   محمد مهدي افشار  1 يكشنبه 17 -19  3/11
حسابداري حسابداري بازاريابي و مديريت بازار  2   محمد مهدي افشار  2 دو شنبه 15-17 3/12
حسابداري حسابداري بازاريابي و مديريت بازار 2   محمد مهدي افشار  2 سه شنبه 3/13  13-15 
حسابداري حسابداري روانشناسي كار  2   محمد مهدي افشار  1 سه شنبه 3/13  15-17 
حسابداري حسابداري بازاريابي و مديريت بازار 2   محمد مهدي افشار  2 سه شنبه 3/13  17-19 
آموزش ابتدايي علوم تربيتي روان شناسي بازي600031 2   مريم ضيايي     ساعت 10_12 1399/3/22 
علوم تربيتي علوم تربيتي 100010 2   قاسمي   1399/3/11 ساعت 13-15
علوم تربيتي علوم تربيتي 100011 2   قاسمي   1399/3/11ساعت 15-17
علوم تربيتي علوم تربيتي سازمان و قوانين آموزش و پرورش 2   مسعود خاشعي ورنامخواستي   1399/3/18 ساعت 13-15
علوم تربيتي علوم تربيتي سازمان و قوانين آموزش و پرورش 2   مسعود خاشعي ورنامخواستي   1399/3/18 ساعت 15-17
علوم تربيتي علوم تربيتي مكاتب فلسفي100039 2   فاطمه طاهري   1399/3/20 ساعت 10_12
علوم تربيتي علوم تربيتي 100061 2   فاطمه طاهري   1399/3/20 ساعت 8_10
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار استنباطي 2   مجتبي رحيمي   1399/3/13 ساعت 8_10
علوم تربيتي علوم تربيتي آمار استنباطي 2   مجتبي رحيمي   1399/3/13 ساعت 10_12
علوم تربيتي  علوم تربيتي 100028 2    امين عسگري    1399/3/19 ساعت 13-15
علوم تربيتي  علوم تربيتي  100015 2   طاهره بابازاده   1399/3/17 --   3/18    ساعت8_10 
علوم تربيتي  علوم تربيتي  100143 2   داوود اكبري   1399/3/20ساعت 15-17
علوم تربيتي  علوم تربيتي  100086 2   داوود اكبري   1399/3/20 ساعت 15-17 , 17-19
  علوم تربيتي آمار استنباطي100017 2   كاظمي   1399/3/17 ساعت 15-17
   علوم دامي تغذيه طيور پيشرفته 866004      مجيد طغياني    
  حسابداري اصول حسابداري(1) 114039     سيد نصير اخوت 2  13 خرداد 8-10 و 10-12
  زبان ترجمه متون مطبوعاتي1     سندس منصوري   19/03/99 ساعت 8-10
  زبان ترجمه متون مطبوعاتي1     سندس منصوري   19/03/99 ساعت 10 تا 12
  زبان ترجمه شفاهي 1     سندس منصوري   20/03/99 ساعت 8 تا 10 
  زبان ترجمه شفاهي 1     سندس منصوري   20/03/99 ساعت 10 تا 12
  زبان ترجمه متون ساده     سندس منصوري   20/03/99 ساعت 13 تا 15
  زبان ترجمه نوار و فيلم     سندس منصوري   21/03/99 ساعت 8 تا 10
  زبان ترجمه نوار و فيلم     سندس منصوري   21/03/99 ساعت 10 تا 12
  زبان ترجمه متون مطبوعاتي 2     سندس منصوري   21/03/99 ساعت 13 تا 15
  زبان زبان پيش دانشگاهي     فاطمه عابديني   13/03/99 ساعت 13 تا 15
  برق الكترونيك الكترونيك 1 (155038)     دكتر دلشاد   سه شنبه 13 خرداد ساعت 13
  برق الكترونيك Vlsi (787009)     دكتر دلشاد   يكشنبه 11 خرداد ساعت 10
  برق الكترونيك ماشين 3 (155036)     دكتر صادقي   دوشنبه 12 هرداد ساعت 8
  برق الكترونيك الكترونيك 2(155050)     دكتر اميني   چهار شنبه 7 خرداد ساعت 10
  برق الكترونيك ماشين 2 (155125)     دكتر اميني   چهار شنبه 7 خرداد ساعت 13
  برق الكترونيك RFIC (787008)     دكتر يزداني   چهار شنبه 7 خرداد ساعت 11
  برق الكترونيك EMC (953001)     دكتر يزداني   يك شنبه 11 خرداد ساعت 13
  برق الكترونيك احتمال مهندسي (155028)     سجاديه    شنبه 17 خرداد ساعت 8
  برق الكترونيك اصول سيستم مخابراتي 1(155030)     سجاديه    يكشنبه 18 خرداد ساعت 8
  برق الكترونيك برنامه نويسي (155029)     سجاديه    شنبه 17 خرداد ساعت 11
  توليد وژنتيك  مباني اصلاح گياهان باغباني 168005 2 1 عاطفه نوري 1 18/3 ساعت 15 تا 17
  كامپيوتر برنامه سازي پيشرفته 154069     نرگس حبيبي   13 خرداد ساعت 8 تا 10
  كامپيوتر برنامه سازي پيشرفته 154070     نرگس حبيبي   13 خرداد ساعت 11 تا 13
  كامپيوتر مباني كامپيوتر و برنامه نويسي154161     سعيد آريانمهر   12 خرداد ساعت 15
  كامپيوتر طراحي و پياده سازي بانك هاي اطلاعاتي553014     پيمان هدايتي   17 خرداد 8 تا 12
  كامپيوتر طراحي و پياده سازي بانك هاي اطلاعاتي553015     پيمان هدايتي   17 خرداد 13 تا 17
  كامپيوتر شبيه سازي553032     مهران قاضي عسگر   21 خرداد 8 تا 10
  كامپيوتر شبيه سازي553036     مهران قاضي عسگر   21 خرداد 10 تا 12
  كامپيوتر نظريه زبان ها و ماشين ها553038     مقتدايي   18 خرداد 8 تا 12
  كامپيوتر نظريه زبان ها و ماشين ها553039     مقتدايي   18 خرداد 8 تا 12

مديريت بانكي اصول حسابداري

كورنگ بهشتي
18 و 20 خرداد ساعت 8 تا 12

مديريت بانكي اقتصاد خرد

مرتضي درخشان
18 و 20 خرداد ساعت 13 تا 17
  ايستايي (161096)(161097
  ارشك سبزي پور
 18خرداد 15 تا 17
  ژنتيك 176003
  كامران صفوي
 17 خرداد ساعت 10 تا 12
 آموزشي شيمي
فيزيك(2)154108-154109
  عباس آقاجاني
 21 خرداد ساعت 9 تا 11
 كامپيوتركامپيوتر
 مباني كامپيوتر و برنامه نويسي(كليه گروهها)
  فرزانه كاوياني
 18 خرداد 8/30 تا 11
كامپيوتر
كامپيوتر
برنامه سازي سيستم 553076   موسوي زاده
 17 خرداد 14 تا 18
كامپيوتر
كامپيوتر
برنامه سازي سيستم  553009   موسوي زاده 20 خرداد 13 تا 17
 كامپيوتركامپيوتر
 مدار منطقي 154037
   موسوي زاده
 18 خرداد 10 تا 12
كامپيوتر
كامپيوتر
 زبان ماشين و اسمبلي 553023
   موسوي زاده
 20 خرداد 8 تا 12
كامپيوتر
كامپيوتر
طراحي وب  (كليه گروه ها)
  فرزاد گل نوري
 17 خرداد 12 تا 14
 عمران عمراننقشه برداري (كليه گروه ها)  ارفع نيا  18 خرداد 8 تا 12 
كامپيوتر
كامپيوترديجيتال  (كليه گروه ها)  حميدرضا نظري  19 خرداد 14 تا 16 
 كامپيوتركامپيوتر  سيگنال (كليه گروه ها)  حميدرضا نظري  19 خرداد 16 تا 18 
 مهندسي پزشكي
 آناتومي
  عباس سعادت
 20 / 03 / 1399 ساعت 8:30 تا 13
 مهندسي پزشكي مباني شيمي
  عباس سعادت
 22 / 03 / 1399 ساعت 8:30 تا 13
 مهندسي پزشكي  مباحث ويژه   فرهاد عظيمي فر 22 / 03 / 1399 ساعت 10 تا 13
 مهندسي پزشكي  استاتيك و مقاومت مصالح در مهندسي پزشكي   فرهاد عظيمي فر 19 / 03 / 1399 ساعت 10 تا 13
 مهندسي پزشكي فيزيولوژي
   فرهاد عظيمي فر 21 / 03 / 1399  ساعت 10 تا 13
 ارشد حسابداري
 اقتصاد سنجي
  سعيد دايي كريم زاده
2
19 خرداد ساعت 15:30 و 21 خرداد ساعت 10:30
 ارشد حسابداري تصميم گيري در مسائل مالي و سرمايه گذاري
  محسن دستگير
 121 خرداد ساعت 11:30
  مديريت و تشكيلات كارگاهي
  مسعود روستا زاده
 22 خرداد ساعت 10 تا 14
۱۳۹۹ سه شنبه ۸ مهر
اطلاعیه
اطلاعیه شماره 1- تکمیل مدارک متقاضیان جذب 98-علوم پزشکی
برنامه زمان بندی ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان در سامانه آموزشیار اعلام شد
فیلم آموزشی نحوه ورود واستفاده از سیستم آموزشیار(ویژه اساتیدو دانشجویان)
شماره تلفن های کارشناسان پژوهشی برای هماهنگی زمان دفاع
ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان
برنامه امتحانات تابستان 1399
جدول زمانبندی برگزاری امتحانات کتبی دروس عملی نیمسال دوم 1399-1398 دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی
مسابقه كتابخواني (غيرحضوري) از بركه غدير تا بي كران كربلا ويژه اساتيد، كاركنان و دانشجويان
جشنواره شعر غدير ويژه استادان ، دانشجويان و كاركنان
در دسترس نبودن سامانه خدمات آموزشي از 4 تا 15 مرداد ماه به علت بروزرساني
زمان برگزاري بخش كتبي آزمون جامع نيمسال دوم 99-98
قابل توجه دانشجويان درس فارسي عمومي(نيمسال دوم 98-99)
نحوه اجراي بخش عملي دروس نظري - عملي از 28 تير ماه
اطلاعيه اخذ دروس و شرايط مهماني در تابستان 99-98
پروتکل اجرایی دروس عملی تربیت بدنی
اصلاحيه تقويم دوره تابستان 99-1398 ، رشته هاي غير پزشكي
فراخوان بيست و دومين جشنواره جوان خوارزمي
فراخوان سي و چهارمين جشنواره بين المللي خوارزمي
اطلاعيه دوره هاي ICDL، بورس و طراحي سياه قلم و مدادرنگي
فراخوان پذيرش كارگزاران جذب دانشجويان خارجي
دانشکده حقوق و علوم انسانی
Powered by DorsaPortal